Artykuły biurowe i papiernicze dla firm

Artykuły biurowe i papiernicze dla firm

par netbiuro
Publié: 10 avril 2024 (il y a 2 mois)
Localité
Cała Polska

Jeśli zamówisz w naszym sklepie materiały biurowe

i artykuły papiernicze za kwotę minimum 300 zł to dodamy do zamówienia Alpejskie mleczko produkcji Milki lub też kawę mieloną Jacobs albo specjalny krem do rąk Garnier GRATIS ! Jeżeli zamówienie będzie za 700 zł jeszcze dodatkowo dodajemy klientom kolejne gratisy. Nasz sklep internetowy proponuje dla waszej firmy różne materiały biurowe konieczne do wygodnego i skutecznego prowadzenia firmy począwszy od zwykłego spinacza biurowego po wysoce wyspecjalizowane urządzenia z zakresu wyposażenia biura, także druki akcydensowe oraz wszelki papier biurowy do drukarek ale także do celów graficznych i reprezentacyjnych.

Nie można zapomnieć o niezwykle przydatnych w biurze

takich artykułach spożywczych jak kawa, herbata, mleko czy woda mineralna, które są dostępne na stronach naszego sklepu. No i oczywiście środki higieniczne takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe i inne produkty niezbędne do utrzymania czystości w firmie i w domu.
Szczegóły naszej oferty na podstawowe materiały biurowe i promocji są do obejrzenia na stronie: https://www.netbiuro.pl .

Promocja jest ograniczona do wyczerpania proponowanych gratisów.

Zamówienia możecie Państwo dokonywać przez stronę online lub telefonicznie na numer 695 840 695.
Tania dostawa kurierem na obszar całego kraju. Kraków – przybory biurowe dowieziemy nieodpłatnie do klienta przy zamówieniu za minimum 150 zł.